Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
У розділі матеріалів: 14 Показано матеріалів: 11-14 |
Сторінки: « 1 2 |
Правила покарання
- Покарання не має шкодити здоров'ю дитини — ні фізичному, ні психічному. Більше того, покарання повинно бути корисним.
- Якщо є сумніви, покарати чи ні,— не карайте. Навіть якщо вже зрозуміли, що надто м'які, довірливі й нерішучі. Жодних покарань «про всяк випадок».
- За один раз — одне. Навіть якщо провин велика кількість, покарання може бути суворим, але тільки одне за все одразу. Покарання — не за рахунок любові, щоб не трапилося, не обмежуйте дитину в схваленні й нагороді на які вона заслуговує.
- Строк давності. Краще не карати, ніж карати із запізненням. Такі покарання не дають можливості дитині стати іншою.
- Покараний — пробачений. Інцидент вичерпано. Сторінку перегорнуто. Про старі гріхи жодного слова. Не заважайте життю спочатку.
- Без приниження. Щоб не сталося, якою б не була провина, покарання не повинно сприйматися дитиною як перемога нашої сили над її слабкістю, як приниження. Якщо дитина вважає, що ми несправедливі, покарання подіє тільки в зворотній бік.
- Дитина не повинна боятися покарання. Не покарання вона має боятися, не гніву нашого, а нашого засмучення. Необхідно прийняти як реальність, що дитина не досконала, вона не може не засмучувати тих, хто її любить.
|
Режим роботи та розклад уроків
для учнів 1 – 11 класів
на І семестр 2014/2015 навчального року
завантажити |
Правила поведінки учнів у школі
- Учні школи приходять за 15 хвилин до дзвінка, охайними, чистими і доглянутими. Перевзувають змінне взуття, готуються до першого уроку.
- У разі відсутності учня на уроках класному керівнику повинна бути пред'явлена довідка або записка від батьків, де буде вказана причина не явки дитини на заняття. Пропуски занять без поважної причини неприпустимі.
- Адміністрацією школи суворо заборонено носити в школу: мобільні телефони, колючі та ріжучі предмети, вибухонебезпечні речовини, спиртні напої, сигарети, наркотики і т.д.
- Учні зобов'язані приходити з дому з приготованим домашнім завданням і всіма тими речами, які необхідні для повноцінної роботи на уроках.
- По приходу вчителя в клас учням необхідно встати з-за парт, привітати його. За парти діти мають право сісти тоді, коли дозволить викладач.
- Під час уроку учні не мають права кричати, перемовлятися (як між собою, так і з учителем), займатися сторонніми справами, або не виконувати те, що вимагає викладач.
- Під час уроків учень не має право виходити з класу без дозволу вчителя або взагалі залишати територію школи
- Перш ніж відповісти або щось сказати вчителеві, учень повинен підняти руку.
- Закінченням уроку є не дзвінок на перерву, а оголошення вчителя про те, що урок закінчено.
- Учням забороняється: вживати нецензурні вирази, шуміти, штовхатися, застосовувати фізичну силу, бігати по класах і коридорах, кидатися яких – небудь предметами.
- Суворо забороняється спускатися по сходових перилах, кататися по вимитому підлозі.
- Є їжу і пити напої дозволяється тільки в їдальні.
- Під час зміни учень зобов'язаний приготуватися до наступного уроку, покласти на парту ті шкільні предмети, які можуть знадобитися в ході даного заняття і вийти з класу.
- Учні школи зобов'язані виявляти повагу до старших, не ображати молодших.
- Першими в клас заходять дівчатка, а потім вже хлопчики.
- Старші повинні піклуватися про молодших хлопцях, ні в якому разі не насміхатися над ними або всіляко ображати.
- Правила поведінки вивішуються на видному місці і повинні виконуватися усіма учнями школи.
|
|
|